Złodziejka portfela w rękach Policji

09.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kradzież   #pieniądze   #portfel   #przedszkole   #złodziejka   #chodzież   

Policjanci z Chodzieży zatrzymali kobietę, która ukradła portfel z gotówką, kartami płatniczymi i dokumentami. Działała w warunkach recydywy. Teraz grozi jej surowa kara.

 

Historia ma swój początek w poniedziałek, kiedy to do chodzieskiej komendy Policji przyszła mieszkanka Chodzieży informując, że najprawdopodobniej zgubiła portfel z dokumentami, kartami płatniczymi i gotówką. Sytuacja ta wydawała się kobiecie na tyle dziwna i nie dawała jej spokoju, że postanowiła jeszcze przejrzeć monitoring z miejsca, w którym pracuje, a więc przedszkola. Jak się okazało, z jego zapisu wynika, że w poniedziałek przed południem na teren przedszkola weszła obca kobieta, która wykorzystując nieuwagę pracujących tam osób, z torebki znajdującej się w pomieszczeniu biurowym, ukradła portfel. 

Policjanci Wydziału Kryminalnego pracujący nad sprawą szybko ustalili, kim była złodziejka. To 36-letnia mieszkanka Chodzieży, wcześniej karana za podobne przestępstwa. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży w warunkach recydywy, do którego się przyznała i złożyła wyjaśnienia. Grozi jej blisko 8 lat więzienia.


To może Cię także zainteresować:
Policjanci zabezpieczyli tytoń i spirytus bez akcyzy
Groźny wypadek na drodze krajowej
Kolejny przykład wzorowej postawy obywatelskiej

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze