Zderzenie pociągu z samochodem dostawczym

08.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #pociąg   #wypadek   #budzyń   

W dniu 4 lutego do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży wpłynęło zgłoszenie o pociągu, który uderzył w samochód dostawczy na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Kąkolewicach.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia straży pożarnej stwierdzono, że pociąg osobowy jadący w stronę Poznania uderzył w samochód dostawczy. 

Kierujący pojazdem dostawczym o własnych siłach opuścił pojazd, a po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego został przewieziony do pobliskiego szpitala, w celu szczegółowych badań. Pociągiem podróżowało łącznie 35 osób, na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Uszkodzony pociąg, decyzją przedstawicieli PKP przejechał na pobliską stację kolejową w miejscowości Budzyń, z której pasażerowie kontynuowali podróż składem zastępczym. 

Przyczyny wypadku ustala Policja. W zdarzeniu brały udział zastępy z JRG Chodzież i OSP Budzyń, Pogotowie Ratunkowe, Policja oraz służby kolejowe.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów osobowych
Policjanci z Chodzieży otrzymali nowy sprzęt
Budzyń miastem!

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Chodzieży / asp. Gapiński Kamil Foto. Str. Kluk Dominik

Komentarze