Zderzenie czołowe w Margoninie

30.04.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #auto   #margonin   

W dniu 28 kwietnia 2020 roku o godz. 10:40 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży wpłynęło zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego z Poznania o zderzeniu czołowym dwóch samochodów osobowych w Margoninie, w wyniku którego poszkodowane są dwie osoby.

 

Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG PSP w Chodzieży oraz OSP KSRG Margonin. 

Na miejscu zdarzenia (na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z drogą gminną) zastano dwa samochody osobowe  z rozbitym przodem. Kierujący pojazdami wyszyli o własnych siłach na zewnątrz i byli przytomni. 

Straż pożarna prowadziła działania w następujący sposób: zabezpieczono miejsca zdarzenia, poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, a po przybyciu na miejsce ambulansu przekazano poszkodowanych Zespołowi Ratownictwa Medycznego (poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala w Chodzieży). 

Dalsze działania straży pożarnej polegały na posypaniu sorbentem plam rozlanych płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów. Na czas działań droga była zablokowana – Policja zorganizowała objazd. 

W działaniach trwających ponad dwie godziny udział wzięły 4 zastępy straży pożarnej (14 strażaków), Policja, Straż Miejska z Margonina oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów osobowych
Policjanci z Chodzieży otrzymali nowy sprzęt
Strażacy oddali hołd

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP Chodzież / Opracowanie: mł. bryg. Leszek Naranowicz Zdjęcia: archiwum JRG PSP

Komentarze