Zatrzymany z narkotykami w Chodzieży

24.04.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #chodzież   

11 kwietnia kryminalni w jednym z mieszkań na terenie Chodzieży znaleźli narkotyki. Ich właściciel został zatrzymany. Za wejście w konflikt z prawem grozi mu teraz kilka lat więzienia.

 

W miniony czwartek policjanci Wydziału Kryminalnego chodzieskiej Policji weszli do jednego z mieszkań na terenie Chodzieży. Posiadali informacje, że mieszkający tam 37-latek może posiadać substancje zabronione. Przeprowadzone przeszukanie tylko to potwierdziło. Policjanci zabezpieczyli blisko 70 gramów marihuany. 

Mężczyzna został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.


To może Cię także zainteresować:
Powiatowy Dzień Strażaka w Chodzieży
Duże utrudnienia w ruchu w Chodzieży
Kilkanaście tysięcy dla uczniów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze