Zatrzymany z narkotykami w Budzyniu

04.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #zatrzymany   #budzyń   

1 marca policjanci chodzieskiej Policji podczas wykonywania czynności służbowych w Budzyniu ujawnili u jednego z mieszkańców narkotyki. Przeprowadzone przeszukanie mieszkania pozwoliło na ujawnienie kolejnych porcji substancji zabronionych. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

 

W miniony piątek wieczorem policjanci Wydziału Kryminalnego podczas patrolowania Budzynia napotkali siedzących w pojeździe dwóch mężczyzn. W trakcie legitymowania, jeden z nich zaczął się nerwowo zachowywać, co wzbudziło podejrzenia policjantów. 20-latek przyznał się, że posiada przy sobie amfetaminę oraz marihuanę. W jego mieszkaniu znaleziono kolejne porcje narkotyków. Badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to amfetamina oraz marihuana. Łącznie ujawniono blisko 50 g narkotyków. 

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania amfetaminy oraz marihuany, do których się przyznał i złożył wyjaśnienia. Teraz za wejście w konflikt z prawem grozi im do 3 lat więzienia.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech samochodów osobowych
Pijany holował pijanego
Kolizja betoniarki na drodze wojewódzkiej

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: policja.pl

Komentarze