Zatrzymani za pobicie

24.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #pobicie   #zatrzymani   #chodzież   

W niedzielę 19 stycznia na jednej z ulic w Chodzieży doszło do poważnego pobicia, w którym uczestniczyło kilku mężczyzn. Czterech sprawców, w tym jeden nieletni, usłyszało zarzuty. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 

Po godzinie 2.00 dyżurny chodzieskiej Policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu dwóch osób w Chodzieży przy ul. Ofiar Gór Morzewskich. Na miejsce natychmiast skierowano patrol Policji. Jak się okazało jeden z chłopaków wracał właśnie do domu, kiedy został zaczepiony przez dwóch innych mężczyzn. W obawie o siebie zadzwonił po znajomych, którzy stawili się z odsieczą. Wówczas doszło najpierw do przepychanki, a następnie do pobicia dwóch chłopaków, którzy zaczepili pierwotnie na ulicy idącego samotnie chłopaka. 

Trzech pełnoletnich i jednego nieletniego sprawcę zatrzymano i przewieziono do jednostki Policji. Jeszcze tego samego dnia usłyszeli oni zarzuty pobicia działając wspólnie i w porozumieniu. Oprawcy uderzali pięściami i kopali po ciele swoje ofiary. Wskutek pobicia jeden z chłopaków trafił do szpitala w Poznaniu, drugiemu natomiast udzielono pomocy w szpitalu w Chodzieży, po której mógł zostać zwolniony do domu. 

Prokurator zastosował wobec pełnoletnich sprawców dozór policyjny oraz zakaz zbliżania do ofiar. 

Wszyscy odpowiedzą przed sądem za swoje czyny.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów osobowych
Policjanci z Chodzieży otrzymali nowy sprzęt
Strażacy oddali hołd

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Chodzież / fot. policja.pl

Komentarze