Zajęcia otwarte dla rodziców w "Wesołym smyku"

01.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#dzieci   #przedszkole   #rodzice   #rodzina   #chodzież   

Zajęcia przygotowane dla rodziców w Niepublicznym Przedszkolu nr 3 „Wesoły Smyk” miały pokazać poziom umiejętności dzieci z zakresu przygotowania do czytania, pisania i liczenia.

 

Jak również zaprezentować rodzicom formy pracy z dziećmi realizowane w przedszkolu, które mogą też być wykorzystywane w zabawach z dziećmi w domu.

Jak informują wychowawczynie maluchów, założone i realizowane cele podczas zajęć to: rozróżnianie przez dzieci głoski na początku w wybranych prostych fonetycznie słowach; kojarzenie głosek z odpowiednimi, poznanymi literami; liczenie i poprawne posługiwanie się liczebnikami głównymi i porządkowymi; wykonywanie działań dodawania, licząc konkretne przedmioty.

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze