Wypadek w Stróżewie

13.12.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #stróżewo   #chodzież   

W dniu 11 grudnia 2018 roku o godzinie 10:10 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymał informację o wypadku samochodu osobowego, który wpadł do rowu w miejscowości Stróżewo (gmina Chodzież). 

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz Policję. 

Zastana sytuacja na miejscu zdarzenia: samochód osobowy znajdował się w przydrożnym rowie z uszkodzonym przodem i lewym bokiem. Kierująca znajdowała się na zewnątrz pojazdu, bez widocznych obrażeń, pod opieką osób postronnych. 

Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, udzieleniu wsparcia psychicznego kierującej pojazdem do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Po przebadaniu kierującej przez lekarza PRM nie wystąpiła konieczność przetransportowania jej do szpitala (patrol Policji odwiózł kierującą do miejsca zamieszkania). 

W działaniach trwających niecałą godzinę brały udział 4 zastępy straży pożarnej (z JRG PSP w Chodzieży i OSP KSRG Stróżewo), Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz Policja.


To może Cię także zainteresować:
Powiatowy Dzień Strażaka w Chodzieży
Duże utrudnienia w ruchu w Chodzieży
Kilkanaście tysięcy dla uczniów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Opracowanie: mł. bryg. Leszek Naranowicz. Zdjęcia: zmiana służbowa nr 3 JRG.

Komentarze