WOŚP. Wszystko gra!

19.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wośp   #finał   #zbiórka   #pieniądze   #dzieci   #pomoc   #szpital   #strzelce   #chodzież   

Sztab przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Strzelcach po raz kolejny zdał egzamin. Wolontariusze i nauczyciele powiększyli konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o kilkanaście tysięcy złotych.

 

Tym razem podczas 28 Finału WOŚP młodym wolontariuszom wyjątkowo sprzyjała pogoda. W Strzelcach już na kilka dni przed wielkim finałem rozpoczęto zbiórkę. Pierwsze datki spłynęły podczas szkolnej dyskoteki, gdzie choć zabawy i tańców nie brakowało, pamiętano też o kolejnej zbliżającej się akcji Owsiaka. Kolejnego dnia podczas licytacji do puszki trafiło 1534,60 zł. Ale główny ciężar zbiórki wzięli na siebie uczniowie SP wraz z opiekunami podczas wielkiej finałowej niedzieli, gdzie grupa 30 wolontariuszy kwestujących na terenie Chodzieży, Strzelec i Zacharzyna zebrała 12.614,65 zł. Łączna kwota, pozyskana przez sztab strzeleckiej szkoły, która zasiliła konto WOŚP to 14.227,25 zł. Brawo!To może Cię także zainteresować:
Wypadek w Chodzieży
Wandale z zarzutami
W kontakcie z wojewodą

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: gminachodziez.pl | foto: gminachodziez.pl

Komentarze