Wolontariusze z MOS nagrodzeni w „Barwach Wolontariatu”

28.12.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wolontariusz   #nagroda   #chodzież   

12 grudnia w Poznaniu miało miejsce wspólne świętowanie wielkopolskiego dnia wolontariusza. Dla wolontariuszy z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Chodzieży był to szczególny dzień, ponieważ zostali laureatami konkursu „Barwy Wolontariatu” w kategorii wolontariat szkolny. Otrzymali gratulacje i nagrody z rąk przedstawicieli Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej oraz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu.

 

Wychowankowie chodzieskiego ośrodka są pełni pasji i zaangażowania, często kierują się wrażliwością i troską o drugiego człowieka, niosą bezinteresowną pomoc, służąc tak potrzebującym, jak i samym sobie. – Takie wyróżnienie dało nam jeszcze większą motywację do dalszej pracy,aby budować fundamenty przyjaznego i empatycznego społeczeństwa – komentują przedstawiciele MOS. – Tak naprawdę nie bogactwo świadczy o naszej wartości, ale to kim jesteśmy jako ludzie i w jaki sposób potrafimy pomagać drugiemu człowiekowi.


To może Cię także zainteresować:
Powiatowy Dzień Strażaka w Chodzieży
Duże utrudnienia w ruchu w Chodzieży
Kilkanaście tysięcy dla uczniów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze