Woda zdatna do kąpieli

08.07.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#jeziora   #woda   #kąpiel   #kąpielisko   #wakacje   #lato   #chodzież   #szamocin   

1 lipca rozpoczął się sezon na publicznych kąpieliskach w powiecie chodzieskim: nad jeziorem Karczewnik w Chodzieży, nad Jeziorem Miejskim w Ratajach, nad Jeziorem Margonińskim w Margoninie i nad jeziorem Siekiera w Szamocinie.

 

Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chodzieży pobrała wodę do padania i wyniki wskazują że we wszystkich kąpieliskach można zażywać kąpieli. 

Wszędzie poza Margoninem dyżury pełnić będą dwuosobowe zespoły WOPR. Nad Jeziorem Margonińskim dyżurować będzie natomiast 3 ratowników, ponieważ dodatkowa osoba potrzebna jest do zabezpieczenia zjeżdżalni w parku wodnym. 

tym roku powstało miejsce okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli przy Hotelu Sypniewo, przy plaży nad Jeziorem Margonińskim.Tam jak stwierdził chodzieski Sanepid woda również nadaje się do kąpieli.


To może Cię także zainteresować:
66-letnia mieszkanka Chodzieży odpowie za kradzież rozbójniczą
Wiadukt niebawem zostanie zamknięty
62-latek groził wysadzeniem butli z gazem

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl | foto: powiat-chodzieski.pl

Komentarze