Włamywacz w rękach chodzieskiej Policji

08.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #zatrzymany   #włamywacz   #kradzież   #narkotyki   #chodzież   

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży zatrzymali włamywacza. Mężczyzna usłyszał już zarzuty popełnienia szeregu przestępstw. Za wejście w konflikt z prawem grozi mu surowa kara. Sprawa ma charakter rozwojowy.

 

Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży w ostatnim czasie otrzymywała zgłoszenia związane z kradzieżami z włamaniem oraz samymi kradzieżami na terenie powiatu chodzieskiego. Kryminalni, którzy zajęli się wyjaśnianiem sprawy, w końcu wpadli na trop przestępcy. Okazał się nim być 29-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego. 

Mężczyzna w czwartek 6 lutego został zatrzymany i doprowadzony do siedziby chodzieskiej Policji. Usłyszał 13 zarzutów związanych z kradzieżami z włamaniem oraz kradzieżami. Pokrzywdzonymi w sprawie są między innymi Urząd Gminy w Chodzieży oraz Nadleśnictwo Podanin. Poza tym mężczyzna usłyszał zarzut posiadania ponad 10 gramów amfetaminy. Ów substancję znaleziono w jego samochodzie podczas przeszukania pojazdu. 

Łupem przestępcy padł radioodtwarzacz, blisko 170 sztuk zraszaczy, a także instalacja elektryczna oraz materiały z prac remontowo – budowlanych. Łączne straty na ten moment opiewają na kwotę ponad 14 000 złotych. 

29-latek ma przeszłość kryminalną. Teraz za przestępstwa, których się dopuścił, odpowie przed sądem. Grozi mu kilka lat więzienia. 

Policjanci w tej sprawie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Zatrzymany będzie miał uzupełnione zarzuty o kolejne czyny.To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów osobowych
Policjanci z Chodzieży otrzymali nowy sprzęt
Strażacy oddali hołd

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Chodzież

Komentarze