Wandale z zarzutami

02.04.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wandal   #kamienie   #auto   #konflikt   #chodzież   

Dwóch mężczyzn zatrzymali policjanci z Chodzieży. Usłyszeli oni zarzut uszkodzenia trzech samochodów. Teraz za wejście w konflikt z prawem grożą im surowe kary.

 

Do chuligańskiego aktu doszło w sobotę w ciągu dnia. Pod jedną z posesji na terenie Chodzieży podjechał samochód, z którego wysiadło dwóch mężczyzn. Weszli oni na prywatny teren i kamieniami obrzucili trzy stojące tam samochody. W autach tych powybijali szyby, powodując straty w wysokości 2000 złotych.

Mężczyźni zostali zatrzymani przez Policję. Okazało się, że przyjechali do Chodzieży z powiatu pilskiego. Będąc pod wpływem alkoholu, wyładowali swoją agresję na samochodach ich właściciela. Nie było to przypadkowe, bowiem strony były ze sobą w konflikcie. 

40-latek wraz ze swoim 32-letnim kolegą usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia, których to dopuścili się publicznie i z błahych pobudek, czym okazali lekceważenie obowiązującego porządku prawnego. Grozi im kilka lat więzienia.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów osobowych
Policjanci z Chodzieży otrzymali nowy sprzęt
Strażacy oddali hołd

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Chodzież / fot. policja.pl

Komentarze