Walentynki w Oleśnicy

23.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #walentynki   #oleśnica   #chodzież   

Dzień św. Walentego, nie ominął także Szkoły Podstawowej w Oleśnicy. Pomysłów i inwencji na atrakcyjne spędzenie pobytu w szkole uczniom (ale także nauczycielom), nie zabrakło.

 

Popularne Walentynki to dzień szczególny, w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią. Walentynkowy nastrój udzielił się także oleśnickiej szkole. Wyjątkowo tego dnia ubiór uczniów uzupełniły dodatki w kolorze czerwonym. 

Od rana działała poczta walentynkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W ten sposób uczniowie mogli przesłać sobie pozdrowienia i słowa sympatii. Trzeba przyznać iż walentynkowi posłańcy mieli co robić. Poczta cieszyła się wielkim wzięciem, wpłynęło mnóstwo kartek, wśród których nie zabrakło walentynek wykonanych samodzielnie przez uczniów. Zorganizowano też “Randkę w ciemno z książką. Zakochana biblioteka”. Używając tych haseł uczniowie wypożyczali zapakowane książki, nie znając tytułu pozycji, która znajdowała się wewnątrz. W środku każdy z czytelników znalazł także słodką niespodziankę. 

Zabawy było co niemiara. Podczas przerw można było posłuchać walentynkowej playlisty. Na ozdobienie czekały też specjalne ciasteczka-serduszka. Najwytrwalsi, niczym Indiana Jones cierpliwie tropili walentynkowe kody QR z ukrytymi zadaniami. Nie zabrakło też słodkich niespodzianek przygotowanych dla uczniów przez p. dyrektor Joannę Maćkowiak.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek w Chodzieży
Wandale z zarzutami
W kontakcie z wojewodą

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: gminachodziez.pl | foto: gminachodziez.pl

Komentarze