Wakacje w lesie z aparatem

10.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#las   #konkurs   #fotografia   #aparat   #chodzież   

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile zachęca do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Leśne cuda"

 

Podczas letnich miesięcy zapraszamy do lasu, do wędrówek po leśnych szlakach i do odkrywania ich tajemnic. U progu wakacji Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile zachęca także do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Leśne cuda".

Okolice lasów i same lasy pełne są ciekawych miejsc i obiektów. Podążając leśnymi ścieżkami można odkryć przepięknie ukształtowane krajobrazy, ale także interesujące twory przyrody ożywionej (zwierzęta i rośliny) i nieożywionej, m.in. gigantyczne drzewa, interesujące narośle, głazy, pomniki przyrody. Oczekujemy na zdjęcia przedstawiające takie ciekawostki przyrodnicze.

Fotografie powinny być wykonane na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile i należy je przesłać w terminie do 20 sierpnia 2016 r. na adres: rdlp@pila.lasy.gov.pl

Na laureatów konkursu oczekują atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatora.

 

Regulamin konkursu

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: podanin.pila.lasy.gov.pl / Bartosz Rot, fot: Jarosław Ramucki

Komentarze