W SP3 wybrano "Sportowca szkoły"

27.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #sport   #nagroda   #chodzież   

W piątek 23 czerwca, w dniu zakończenia roku szkolnego, w Szkole Podstawowej nr 3 w Chodzieży wręczono, poza świadectwami, także dodatkowe nagrody i dyplomy.

 

Wyróżnieni zostali Patrycja Doręgowska i Jakub Małkowski, którzy zdobyli tytuł "Sportowiec szkoły". Do walki o tytuł stanęli uczniowie, którzy w całym roku szkolnym 2016/2017 reprezentowali i promowali szkołę na zawodach sportowych szkolnych, gminnych i powiatowych.

- Konkurs miał być jednocześnie formą docenienia uczniów, którzy nie tylko odnoszą najlepsze wyniki, ale także reprezentują szkołę na zawodach najczęściej, a swoją aktywnością i pasją do sportu - również poza szkołą - zachęcają do aktywnego trybu życia innych. Uczniowie mogli dodatkowo wykonać o sobie plakaty - przedstawiające ich sukcesy i sportowe pasje - dodaje Małgorzata Jeśko-Doręgowska.

 

To może Cię także zainteresować:
Dom przy ul. Ślusarskiej 1 ma nowy dach
"Magiczny kapelusz" w przedszkolu na Prusa
Młodzież czyta dzieciom w "Wesołym smyku"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze