Umowa podpisana, wkrótce przebudowa dróg

10.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#droga   #przebudowa   #chodzież   

Kolejne ulice w Chodzieży nabiorą nowego blasku. W środę starosta Julian Hermaszczuk wspólnie z Jarosławem Jasińskim, przedstawicielem konsorcjum firm PROJ-BUD i EL-KAJO z Bydgoszczy, podpisali umowę na przebudowę ciągu drogi powiatowej nr 1531P w Chodzieży.  

 

Zakres prac obejmie kompleksową przebudowę ulic Wojska Polskiego (od skrzyżowania z ulicą Staszica), skrzyżowania przy Kościele św. Floriana oraz Wyszyńskiego. 

Wartość robót wynosi  1 365 223,67 zł, z czego prawie 700 000 zł pochodzi z budżetu powiatu chodzieskiego, a pozostałą cześć stanowi wsparcie z Gminy Miejskiej Chodzież oraz Gminy Budzyń. Prace rozpocząć się mają na przełomie sierpnia i września i planowo potrwać do końca października. 

 

To może Cię także zainteresować:
Strażacy podsumowali 2017 rok
Projekt "Bezpieczna Kobieta" zakończony
Rekordowy Bal Starosty

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl / Piotr Mąka | foto: powiat-chodzieski.pl

Komentarze