Uczniowie SP1 na Światowym Dniu Turystyki

10.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #chodzież   

W środę 4 października klasa III gc wraz z opiekunem uczestniczyła w „Światowym Dniu Turystyki” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży.

 

Uczniowie korzystając z pomocy nauczycieli przygotowali prezentację stroju krakowskiego oraz wybrali podkład muzyczny. Częścią obchodów był udział w konkursie z zakresu geografii ogólnej, tańca, muzyki narodowej, kuchni, obiektów turystycznych i ciekawostek państw sąsiadujących z Polską.

- W konkursie oprócz naszych uczniów brały udział klasy I-IV technikum obsługi turystycznej. Nasi uczniowie - najmłodsi ze wszystkich bardzo dobrze się zaprezentowali zajmując III miejsce – dodają nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chodzieży.

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze