Turniej tenisa dla dzieci w Szamocinie

03.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #tenis ziemny   #dzieci   #szamocin   

24 czerwca na kortach Amatorskiego Towarzystwa Tenisowego w Szamocinie odbył się turniej tenisa dla dzieci. Konkurowano w dwóch kategoriach – czerwonej (dzieci młodsze) i pomarańczowej (dzieci starsze).

 

W turnieju wzięło udział dwadzieścioro dzieci z Chodzieży, Margonina, Budzynia, Stróżewa i Szamocina. W grupie czerwonej zwyciężyła Marta Kowalska z Chodzieży, drugie miejsce zajęła Sara Cyran a trzecie Zuzia Kozdroń. W grupie pomarańczowej zwyciężył Staś Tutak ze Stróżewa, drugie miejsce zajął Dominik Warzocha a trzecie Ala Kowalska i Krzyś Jaskulski. Uczestnicy oraz ich rodzice stworzyli miłą atmosferę, która zachęcała do dobrej zabawy. Wszystkie dzieci wyjechały z Szamocina z dyplomami i nagrodami. Nie zabrakło również ulubionej przez dzieci pizzy i domowych ciast. Organizatorzy dziękują sponsorom nagród w turnieju, którymi była Gmina Szamocin oraz Bank Spółdzielczy w Chodzieży. Był to pierwszy turniej dla dzieci zorganizowany w Szamocinie po kilku latach przerwy. Towarzystwo planuje organizować imprezę cyklicznie, mając nadzieję na coraz większe zainteresowanie grą w tenisa wśród dzieci i młodzieży.

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
XIII Biesiada Karnawałowa w Szamocinie
Edukacja w mieszkaniach gminy Szamocin

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: gminaszamocin.pl / Michał Jędraszczak | foto: gminaszamocin.pl

Komentarze