Turniej siatkarski w Miejskim Gimnazjum

24.02.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #siatkówka   #chodzież   

W piątek 17 lutego 2017 r. w Miejskim Gimnazjum w Chodzieży odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS Chodzież. Organizatorem turnieju była Anna Jęsiek - trener piłki siatkowej w chodzieskim gimnazjum.

 

Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła klasa III siatkarska w składzie: Magda Dzioba, Oliwia Stencelewicz, Paulina Przywojska, Oliwia Słowińska, Weronika Krupa, Sandra Marcinkiewicz, Joanna Kmiotek, Nadia Lazarek, Kaja Żak. Dziewczęta pokonały I Liceum Ogólnokształcące w Chodzieży, które zajęły II miejsce oraz klasę II siatkarką MG Chodzież, które zajęły III miejsce w składzie: Maria Szuda, Oliwia Urbaniak, Klaudia Żak, Weronika Niedopytała, Maria Nowicka, Agata Przybylska, Oliwia Dziuba, Magdalena Rudzińska. IV miejsce w turnieju zdobyła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży.

- Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Magda Dzioba, natomiast wyróżniającymi się dziewczętami w swoich zespołach były Joanna Kmiotek i Klaudia Żak z MG Chodzież, Weronika Jaremba z I LO Chodzież oraz Oliwia Matews z ZSP Chodzież. Podziękowania należą się sędziom zawodów - Bartkowi Ewertowi i Łukaszowi Stacherze a także uczennicom klas I siatkarskich Pauli Majewskiej, Oli Kubiak, Nikoli Pytlak i Agacie Dziubińskiej - informuje Anna Jęsiek.

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze