Trwają prace na drogach powiatu

07.11.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#droga   #parking   #chodnik   #modernizacja   #inwestycja   #utrudnienie   #chodzież   

Trwają prace przy dwóch zadaniach drogowych, realizowanych przez powiat chodzieski.

 

Pierwsze związane jest z remontem chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1533P - ulicy Zamkowej w Chodzieży. Remont obejmuje wymianę nawierzchni chodnika i zjazdów wraz z wymianą krawężnika po obu stronach ulicy na odcinku od skrzyżowania z ulicą Raczkowskiego do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 193. Część nowego chodnika po lewej stronie jest już gotowa, natomiast – jak informuje Wydział Dróg Powiatowych – całość prac powinna zakończyć się do końca listopada.

Drugie zadanie dotyczy wykonania pasa postojowego wraz z ciągiem pieszym przy ulicy Mostowej, po stronie prawej, przy siedzibie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Powstałe miejsca parkingowe z pewnością ułatwią życie odwiedzającym urząd.

Zadania realizowane są przy udziale pomocy finansowej, jaką Powiat otrzymał od Gminy Miejskiej w Chodzieży. Całkowita wartość obu inwestycji wynosi 433 092,58 zł.

 

To może Cię także zainteresować:
Powiatowy Dzień Strażaka w Chodzieży
Duże utrudnienia w ruchu w Chodzieży
Kilkanaście tysięcy dla uczniów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl / foto: powiat-chodzieski.pl

Komentarze