Tragiczny wypadek w powiecie chodzieskim

27.11.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #auto   #kierowca   #tragedia   #chodzież   

27 listopada br. na drodze krajowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący samochodem osobowym zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje. Policjanci będący na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora oraz biegłego zabezpieczyli materiał dowodowy i ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie śledztwo wyjaśni okoliczności i przebieg zdarzenia.

 

Do wypadku doszło przed godziną 8.00. Kierujący samochodem osobowym marki VW Passat nagle na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką jadącą w kierunku Piły. 22-letni kierowca passata zginął na miejscu. Podróżujący z nim pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Pile. 

Ruch na trasie na kilka godzin został całkowicie zamknięty. Objazd zorganizowano przez miejscowość Czarnków. 

Policjanci na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli materiał dowodowy, który ma dać odpowiedź na pytanie, co było przyczyną wypadku.


To może Cię także zainteresować:
Pożar silosu z trocinami w Szamocinie
Majówka z rodziną w Stróżewicach
Majowe pokazy i edukacja

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze