Szkolenia w zakresie pojazdów o napędzie hybrydowym

07.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #szkolenie   #samochód   #chodzież   

W dniu 4 lipca 2017 roku na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży w ramach doskonalenia zawodowego przeprowadzone zostało szkolenie z zakresu pojazdów o napędzie hybrydowym. Szkolenie przeprowadził przedstawiciel Autoryzowanej Stacji Dealerskiej Toyota Tadeusz Ukleja z Ujścia.

 

Podczas szkolenia omówiono między innymi jak rozpoznać na drodze auto o napędzie hybrydowym, jakie systemy znajdują się w pojazdach hybrydowych oraz z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać strażacy podczas działań ratowniczo - gaśniczych z tymi pojazdami. Szkolenie umożliwiło w praktyce poznać podstawowe aspekty dotyczące pojazdów hybrydowych.

W szkoleniu uczestniczył cały stan JRG PSP oraz jednostki OSP z terenu powiatu chodzieskiego z Milcza, Margonina, Wyszyn i Lipy Nowy Dwór.

 

To może Cię także zainteresować:
26. finał WOŚP - rekord w Margoninie
Dom przy ul. Ślusarskiej 1 ma nowy dach
"Magiczny kapelusz" w przedszkolu na Prusa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.psp.wlkp.pl | Opracował: kpt. Maciej Zwierzykowski. Zdjęcia: Edyta Jurgowiak.

Komentarze