Święto Rodziny w SP nr 1 w Chodzieży

19.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #rodzina   #chodzież   

Dnia 13 czerwca 2017 r. w SP1 odbyło się spotkanie uczniów klasy 2c i 3d z ich rodzicami. Dzieci zaprosiły swoich rodziców na przedstawienie z okazji Święta Rodziny.

 

Przygotowano wzruszający montaż słowno-muzyczny. Oprócz ciepłych i miłych słów skierowanych do mam i tatusiów były piosenki, quiz, taniec i „pieczenie pizzy” dla najbliższych członków rodziny. Rodzice z dumą i ze łzami w oczach słuchali swoich pociech. Otrzymali od dzieci własnoręcznie zrobione upominki w kształcie serduszka. Na zakończenie spotkania mali aktorzy zaśpiewali pięknie „Sto lat”!

- Ta niezwykła uroczystość pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim cementuje więzi rodzinne i przypomina nam wszystkim o istocie rodziny - podsumowują wychowawczynie kl. 2c i 3d - Małgorzata Pranke i Bernadeta Kmiotek.

 

To może Cię także zainteresować:
Strażacy podsumowali 2017 rok
Projekt "Bezpieczna Kobieta" zakończony
Rekordowy Bal Starosty

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: sp1chodziez.pl

Komentarze