Święto języków obcych w SP w Budzyniu

18.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #język obcy   #wielkanoc   #budzyń   

Zbliżające się święta wielkanocne były okazją do zorganizowania w Szkole Podstawowej w Budzyniu szkolnych obchodów „Dni języków obcych”.

 

W akcję włączyli się uczniowie klas III - VI, którzy przygotowali barwne, tematyczne plakaty. Kreatywne prace zawierały elementarne słownictwo wielkanocne w dwóch językach obcych nauczanych w szkole. Takie zestawienie treści dało uczniom możliwość nauki nowego słownictwa, porównania wyrażeń w języku niemieckim i angielskim, a także sprawdzenia swojej już ugruntowanej wiedzy. Zaprezentowane w holu szkoły prace uczniów wzbudziły wśród nauczycieli, uczniów i rodziców ogromne zainteresowanie. Zadziwiły pomysłowość i technika wykonania prac będących zapowiedzią kwietniowych świąt.

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
Cudem wyszedł bez szwanku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: budzyn.pl/spbudzyn

Komentarze