Świetne wyniki u Hipolita

26.09.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #nauczyciel   #chodzież   

Uczniowie technikum oraz branżowej szkoły I stopnia w Zespole Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży osiągnęli znakomite wyniki egzaminów. W zawodach technik ekonomista, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik mechanik zdali egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w 100 procentach. Również wszyscy absolwenci branżowej szkoły I stopnia, kształcący się w zawodzie tapicer, zdali egzamin czeladniczy. Wynik ten jest przede wszystkim sukcesem uczniów, którzy z wielkim zaangażowaniem podeszli do egzaminów, dzięki czemu po ukończeniu szkoły będą świetnymi specjalistami w swojej dziedzinie.

 

Sukces, który osiągnęli uczniowie i absolwenci to również wynik współpracy Szkoły Hipolita i przedsiębiorstw patronackich. Wymienić tu należy przedsiębiorstwo Europol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Podaninie, które swoim patronatem obejmuje uczniów branżowej szkoły I stopnia w zawodzie tapicer. Przedsiębiorstwo Lumag Sp. z o.o. ma patronat nad IV klasą Technikum w zawodzie technik mechanik. Swoje wsparcie w postaci patronatu udzielają również Bank Spółdzielczy w Chodzieży i Enea S.A. Enea Operator.


To może Cię także zainteresować:
Złodziejka portfela w rękach Policji
Strażacy z JRG w Chodzieży otrzymali nowy samochód
Pożar sadzy w Chodzieży

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl

Komentarze