Sprzęt dla OSP z terenu Gminy Chodzież

12.12.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #sprzęt   #chodzież   

Dnia 29.11.18r. w Urzędzie Gminy Chodzież, Pani Wójt Kamila Szejner przekazała gminnym OSP, sprzęt ratowniczy zakupiony w ramach wsparcia ich działalności, sfinansowany ze środków pochodzących z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Przy przekazaniu sprzętu obecny był Komendant Powiatowy PSP w Chodzieży st. kpt. Ryszard Skiba wraz z Naczelnikiem Wydziału operacyjno – szkoleniowego PSP w Chodzieży asp. Arturem Binkowskim, którzy współpracowali i mocno zaangażowali się w pomoc Gminie przy pozyskaniu środków z w/w funduszu.

 

W ramach zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostek OSP z Funduszu Sprawiedliwości - Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej poszczególne jednostki otrzymały: 

OSP MILCZ - zestaw ratownictwa medycznego PSP R1 z noszami typu deska i szynami typu Kramera, parawan do osłony miejsca wypadku, nóż ratowniczy, zestaw uniwersalnych podpór i klinów do stabilizacji pojazdów; 

OSP ZACHARZYN - zestaw ratownictwa medycznego PSP R1 z noszami typu deska i szynami typu Kramera, nóż ratowniczy; 

OSP STRÓŻEWO - Zestaw uniwersalnych podpór i klinów do stabilizacji pojazdów, latarka akumulatorowa, nóż ratowniczy, flary diodowe wraz zestaw do oznakowania terenu.


To może Cię także zainteresować:
Powiatowy Dzień Strażaka w Chodzieży
Duże utrudnienia w ruchu w Chodzieży
Kilkanaście tysięcy dla uczniów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: gminachodziez.pl | foto: gminachodziez.pl

Komentarze