Spotkania Babć i Dziadków z policjantami

13.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #babcia   #dziadek   #bezpieczeństwo   #chodzież   

Choć od Dnia Babci i Dnia Dziadka upłynęło już trochę czasu, to nadal w przedszkolach na terenie powiatu odbywają się spotkania z tej okazji. Oprawa muzyczna i występy wnuków nadają wyjątkowości chwili. Właśnie w takiej atmosferze przebiegają pogadanki profilaktyczne z seniorami. Ich celem jest zadbanie o bezpieczeństwo naszych najukochańszych Babć i Dziadków.

 

By życzenia zdrowia, szczęścia i uśmiechu na każdy dzień się spełniły, warto choć w kilku słowach przypomnieć Babciom i Dziadkom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Stąd też wizyty policjantów w szkołach i przedszkolach. 

Policjanci podczas pogadanek omawiają bloki tematyczne dotyczące metod okradania, oszukiwania osób starszych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na stosowane przez przestępców techniki psychomanipulacyjne, bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania, bezpieczeństwa seniorów w ruchu drogowym. Podkreślają także, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych. To może Cię także zainteresować:
Warsztaty wielkanocne w Nietuszkowie
Inwestycje w komunikację
"Dwie z dróg" - wernisaż fotografii

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze