Ruszył projekt "Bezpieczna Kobieta"

19.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kobieta   #bezpieczeństwo   #chodzież   

"Bezpieczna Kobieta" to kolejna, druga odsłona projektu realizowanego przez chodzieską Policję. Tym razem to członkinie Koła Gospodyń Miejskich w Chodzieży stanęły na materacach, by nauczyć się podstawowych metod zapewnienia sobie bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia. Zajęcia poprowadził instruktor sztuk walki Bernard Ziembikiewicz.

 

Projekt otworzył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży mł.insp. Przemysław Kozioł. Podczas pierwszego dnia panie zostały zapoznane z programem szkolenia oraz usłyszały, na co powinny zwracać uwagę w miejscu publicznym oraz miejscu zamieszkania, by uniknąć sytuacji niebezpiecznych. Następnie po części teoretycznej przystąpiono do zajęć praktycznych, podczas których członkinie Koła Gospodyń Miejskich uczyły się elementów samoobrony. 

Panie wyraziły swoje zadowolenie z realizacji projektu. Uśmiechy na twarzach dowodzą, że oprócz aspektów związanych z przydatnością takiego szkolenia, po prostu dobrze się bawiły. To może Cię także zainteresować:
Warsztaty wielkanocne w Nietuszkowie
Inwestycje w komunikację
"Dwie z dróg" - wernisaż fotografii

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze