Rekordowy Bal Starosty

23.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#bal   #starosta   #zbiórka   #rekord   #chodzież   #szamocin   

13 710 złotych – taką ostatecznie sumę zebrano podczas IX Dobroczynnego Balu Starosty Chodzieskiego. Symboliczny czek, opiewający na tę właśnie kwotę, przekazał szefowej Koła Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Szamocinie, Małgorzacie Czech, starosta Mirosław Juraszek. Odbyło się to podczas spotkania w siedzibie organizacji. Warto wspomnieć, że tegoroczny bal pobił rekord finansowy – to najwyższa zebrana kwota w dziewięcioletniej tradycji.

 

Zarówno starosta, jak i przedstawiciele Koła dziękują wszystkim, którzy włączyli się we wspólne dzieło. 

– Szczególne podziękowania kierujemy do darczyńców, którzy ufundowali przedmioty przeznaczone na licytację lub też bezpośrednio przekazali środki finansowe – mówi starosta Juraszek. – Słowa uznania należą się każdemu, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do organizacji wydarzenia. 

Możemy już poinformować, że jubileuszowy, dziesiąty Bal Starosty Chodzieskiego odbędzie się 13 lutego 2021 roku i jak zawsze będzie miał na celu zbiórkę środków na cele dobroczynne.


To może Cię także zainteresować:
Policjanci z Chodzieży otrzymali nowy sprzęt
Strażacy oddali hołd
Wypływ gazu z samochodu na stacji paliw w Chodzieży

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl | foto: powiat-chodzieski.pl

Komentarze