Recydywista w rękach chodzieskich policjantów

23.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #recydywista   #chodzież   

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu chodzieskiego. Mężczyzna przewoził skradzione paliwo. Na koncie ma także inne przestępstwa. Za kolejne wejście w konflikt z prawem grozi mu surowa kara.

 

Do zatrzymania doszło w niedzielę 16 lutego w Chodzieży. Nerwowe zachowanie mężczyzny podczas kontroli drogowej, jego silne pobudzenie, wzbudziły podejrzenia policjantów. Ci postanowili sprawdzić, jaki jest tego powód. Okazało się, że mężczyzna w samochodzie przewoził baniaki na paliwo oraz 1 beczkę z olejem napędowym. Oprócz tego w pojeździe znaleziono wąż do „ściągania” paliwa, a także porcję amfetaminy. 

Mężczyzna został zatrzymany. Przeprowadzone badanie moczu dało wynik pozytywny na obecność amfetaminy, co by wskazywało, że prowadził on pojazd pod wpływem substancji zabronionej. 

25-latek usłyszał 3 zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem do różnych pojazdów, skąd zabrał paliwo w postaci oleju napędowego oraz benzyny, a także 1 zarzut dotyczący posiadania amfetaminy. Wszystkie te czyny popełnił działając w warunkach recydywy. 

Policjanci czekają jeszcze na wyniki badań krwi. Najprawdopodobniej kierowca będzie miał także uzupełnione zarzuty o kierowanie pojazdem pod wpływem amfetaminy. 

Grozi mu kilkanaście lat więzienia.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów osobowych
Policjanci z Chodzieży otrzymali nowy sprzęt
Strażacy oddali hołd

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Chodzież / fot. policja.pl

Komentarze