Reanimacja w Wyszynach

27.11.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #reanimacja   #tragedia   #wyszyny   #budzyń   

W niedzielę 25 listopada 2018 roku przed godziną 19:00 straż pożarna została zadysponowana do nieprzytomnego mężczyzny, który leżał na drodze powiatowej pomiędzy Wyszynami, a Bukowcem. Po przybyciu pierwszego zastępu ratowniczego z OSP KSRG Wyszyny stwierdzono, że na drodze prowadzone są czynności reanimacyjne przez osoby postronne (w tym przez strażaka z JRG PSP w Chodzieży, który w czasie wolnym najechał na zdarzenie) oraz na miejsce dojechał patrol Policji, który pomaga w reanimacji mężczyzny.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej poszkodowanego do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu ambulansu Państwowego Ratownictwa Medycznego kontynuowano resuscytację. Poszkodowanemu mężczyźnie (wiek 64-lata) nie przywrócono czynności życiowych. Ofiara była ubrana w kamizelkę odblaskową. Droga powiatowa podczas działań była zablokowana. 

W działaniach trwających prawie trzy godziny brały udział 4 zastępy straży pożarnej (13 strażaków), Państwowe Ratownictwo Medyczne (1 ambulans), Policja (4 radiowozy) oraz Prokurator.


KOMUNIKAT POLICJI

W niedzielę 25 listopada przed godziną 19.00 na drodze powiatowej pomiędzy Wyszynami a Bukowcem znaleziono leżącego na drodze mężczyznę, ubranego w kamizelkę odblaskową. Mimo podjętej reanimacji 64-latek zmarł. Chodzieska Policja poszukuje osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności śmierci mężczyzny i prosi o kontakt pod numerem 112 lub 67 2811 211.


To może Cię także zainteresować:
Powiatowy Dzień Strażaka w Chodzieży
Powiatowy Dzień Bibliotekarza w Budzyniu
Otwarcie boiska sportowego w Sokołowie Budzyńskim

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Opracowanie: mł. bryg. Leszek Naranowicz. Zdjęcia: archiwum JRG PSP w Chodzieży

Komentarze