Przegląd Teatrów Przedszkolnych

19.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przedszkole   #teatr   #chodzież   

W sobotę 13 maja w Chodzieskim Domu Kultury odbył się Drugi Przegląd Teatrów Przedszkolnych "BAJKOWA SCENA", którego organizatorem jest Przedszkole nr 2 im. Szewczyka Dratewki i Fundacja Szewczykowe Marzenia.

 

W Przeglądzie Teatrów udział wzięly: Przedszkole nr 2 im. Szewczyka Dratewki -"BAJKA O TRZECH RĘKAWICZKACH", Przedszkole nr 3 "Wesoły Smyk" - Bajka "KOPCIUSZEK", Przedszkole Nr 4 Pod Dębusiem Olbrzymkiem - "LEGENDA O LECHU, CZECHU I RUSIE" i Miejskie Przedszkole nr 5 w Chodzieży - "GOŚCIE ŁĄKI".

- To już już tradycja , że dzieci z chodzieskich przedszkoli prezentują swoje talenty aktorskie na scenie. Starszaki z Miejskiego Przedszkola nr 5 „Pod Żaglami Piątki" wystąpiły w przedstawieniu pt „Goście Łąki". Było wesoło, kolorowo i okazuje się, że całkiem profesjonalnie, gdyż otrzymaliśmy aż trzy wyróżnienia. Doceniono nas za piękną interpretację tekstu , za wykonanie układów tanecznych oraz za właściwy dobór utworów muzycznych. Wszyscy mali aktorzy po otrzymaniu gromkich braw oraz licznych gratulacji, stwierdzili, że fajnie jest być aktorem - występ dzieci z "piątki" podsumowuje Ewa Wilczyńska.

 

To może Cię także zainteresować:
Strażacy podsumowali 2017 rok
Projekt "Bezpieczna Kobieta" zakończony
Rekordowy Bal Starosty

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze