Przedszkolaki odwiedziły punkt pobrań

04.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przedszkole   #zdrowie   #badanie   #chodzież   

W dniu 26 czerwca dzieci z grupy „Pszczółek” z Niepublicznego Przedszkola nr 3 „Wesoły Smyk” wybrały się na wycieczkę do punktu pobrań Vitalabo.

 

Pan Przemek, tata Leosia opowiedział dzieciom o wykonywanej tam pracy. Starał się przekonać dzieci, że badania nie są takie straszne, gdyż igły są cienkie, a patyczki do wymazów zakończone są bardzo delikatnie. Dzieci uważnie słuchały i przyglądały się z zainteresowaniem. Być może słowa Pana Przemka sprawią, że dzieci będą spokojniejsze w czasie badań.

- Podczas spotkania dzieci miały również okazję przyjrzeć się ambulansowi i jego wyposażeniu, a nawet mogły do niego wsiąść co okazało się dla dzieci wielką atrakcją. Bardzo dziękujemy Panu Przemkowi za zaproszenie dzieci i przekazanie im ważnych informacji - podsumowuje jedna z nauczycielek przedszkolnych.

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze