Pożar w Jaktorowie

21.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #ogień   #pożar   #siano   #jaktorowo   #szamocin   

W dniu 19 sierpnia 2020 roku tuż przed godziną dziewiątą Stanowisko Kierowania KP PSP w Chodzieży otrzymało zgłoszenie o pożarze rozdrabniacza do balotów siana i słomy w magazynie na terenie Jaktorowa.

 

Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG Chodzież, OSP Lipa Nowy Dwór oraz OSP Szamocin. Strażacy prowadzili działania w hali produkcyjno-magazynowej, w której palił się balot siana w maszynie do rozdrabniania. 

Podczas działań panowało duże zadymienie, konieczne było użycie sprzętu ochrony dróg oddechowych oraz kamery termowizyjnej. W kolejnej fazie działań właściciel gospodarstwa rolnego na polecenie KDR zadysponował ciężki sprzęt rolniczy przy pomocy którego wygarnięto nadpalone siano na zewnątrz hali, a następnie ponownie przelano wodą. 

Łącznie w działaniach trwających dwie i pół godziny brało udział 14 strażaków oraz 6 pojazdów pożarniczych. 

Nikt nie został poszkodowany.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek na drodze wojewódzkiej
Zderzenie na skrzyżowaniu
Potrącenie na torach w Chodzieży

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Chodzieży / Opracowanie i zdjęcia: mł. kpt. Paweł Felski.

Komentarze