Poradnia i Sanepid przejdą modernizację

14.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#termomodernizacja   #inwestycja   #chodzież   

W tym roku zostanie zrealizowany projekt termomodernizacji budynku przy ul. Składowej 5 w Chodzieży, zajmowanego przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną i Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną.

 

W obiekcie zmodernizowana też będzie instalacja centralnego ogrzewania. Aktualnie ogłoszony jest przetarg na wykonanie prac, który zostanie rozstrzygnięty 18 sierpnia. Projekt jest finansowany z budżetu obu jednostek, przy wsparciu uzyskanym przez PSSE z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Szczegółowe informacje o przetargu można znaleźć na BIP-ie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu oraz Powiatu Chodzieskiego. Przewiduje się, że prace rozpoczną się we wrześniu i potrwają do końca roku kalendarzowego.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek na drodze wojewódzkiej
Potrącenie na torach w Chodzieży
Rolniczy trud doceniony

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl

Komentarze