Ponad 10 tysięcy dla niepełnosprawnych dzieci

09.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#starosta   #pieniądze   #bal   #niepełnosprawny   #dziecko   #chodzież   

Starostowie Mirosław Juraszek i Julian Hermaszczuk oficjalnie przekazali na ręce Rafała Pytlaka, dyrektora Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej w Chodzieży kwotę 10 840 zł. To pieniądze zebrane podczas VIII Dobroczynnego Balu Starosty Chodzieskiego, który odbył się 16 lutego.

 

Spotkanie w siedzibie szkoły było jednocześnie okazją do bliższego jej poznania. Placówka oferuje nieodpłatne zajęcia edukacyjne i terapeutyczne dla dzieci niepełnosprawnych z powiatu chodzieskiego i nie tylko. Jak oświadczyli przedstawiciele szkoły, zebrane podczas Balu Starosty środki zostaną przeznaczone na rehabilitację podopiecznych. 

– Mieszkańcy powiatu chodzieskiego po raz kolejny pokazali solidarność i chęć niesienia pomocy – komentuje starosta Juraszek. – Ukłony dla wszystkich, którzy zdecydowali się przyjść na Bal Dobroczynny i dołożyć swoją cegiełkę do szczytnej inicjatywy.To może Cię także zainteresować:
Warsztaty wielkanocne w Nietuszkowie
Inwestycje w komunikację
"Dwie z dróg" - wernisaż fotografii

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl | foto: powiat-chodzieski.pl

Komentarze