Policjanci znaleźli porzuconego szczeniaka

25.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #pies   #szczeniak   #pomoc   #chodzież   

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego chodzieskiej Policji podczas patrolowania „jedenastki” znaleźli porzuconego szczeniaka. Szybka reakcja policjantów i dobra współpraca z panią Iwoną prowadzącą Punkt Przetrzymań Zwierząt w Chodzieży, pozwoliły na znalezienie domu dla pieska.

 

Co pewien czas chodzieska Policja otrzymuje zgłoszenia o wyrzuconych z pojazdów psach, które wałęsają się drogą w poszukiwaniu swojego właściciela. Tym razem było inaczej. Policjanci „drogówki” podczas patrolowania trasy krajowej, na wysokości Nietuszkowa zauważyli małego, wystraszonego pieska. Policjanci bez chwili wahania złapali go, by nie został potrącony przez samochody. 

Z pomocą w znalezieniu dobrego domu ruszyła pani Iwona, która jest człowiekiem wielkiego serca i słynie w Chodzieży z pomagania zwierzętom. To właśnie jej przekazano szczeniaka pod opiekę. Dzięki jej zaangażowaniu jeszcze tego samego dnia malec dostał drugie, lepsze życie u boku ludzi, którzy kochają zwierzęta.


To może Cię także zainteresować:
Warsztaty wielkanocne w Nietuszkowie
Inwestycje w komunikację
"Dwie z dróg" - wernisaż fotografii

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze