Policjanci z Chodzieży otrzymali nowy sprzęt

07.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #sprzęt   #alkomat   #alkohol   #narkotyki   #test   #chodzież   

W środę 5 sierpnia policjanci z Chodzieży otrzymali alkomat i testy narkotykowe. To sprzęt przekazany przez Gminę Chodzież w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

 

Oczywistym jest, że jednym z zadań Policji jest dbanie o bezpieczeństwo obywateli. Nie udałoby się to bez pomocy lokalnych samorządów, które wspierają policję w miarę swoich możliwości. W środę w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży doszło do symbolicznego przekazania alkomatu stacjonarnego przez Panią Wójt Gminy Chodzież - Kamilę Szejner. Jest to niezwykle ważna informacja dla mieszkańców, którzy będą mogli w każdej chwili sprawdzić stan swojej trzeźwości, zanim wsiądą za kierownicę pojazdu. Urządzenie zostało zamontowane w holu komendy, jest proste w obsłudze, a badanie trzeźwości tym urządzeniem nic petenta nie kosztuje. Ponadto Gmina Chodzież przekazała chodzieskiej Policji testy narkotykowe, które policjanci będą wykorzystywali do walki z kierowcami poruszającymi się pod wpływem substancji zabronionych. 

Policjanci dziękują Gminie Chodzież za okazane wsparcie i pomoc.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek na drodze wojewódzkiej
Zderzenie na skrzyżowaniu
Potrącenie na torach w Chodzieży

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP w Chodzieży

Komentarze