Policjanci z Chodzieży odzyskali trzy rowery

25.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kradzież   #rower   #zatrzymany   #chodzież   

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży zatrzymali 37-letniego mężczyznę. To mieszkaniec Chodzieży, który ukradł trzy rowery o łącznej wartości ponad 8000 złotych. Mężczyzna za kradzież, i nie tylko, odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Kradzież nastąpiła w ubiegłym tygodniu. Wówczas to złodziej pod osłoną nocy wszedł na teren prywatnej posesji, gdzie z garażu ukradł trzy markowe rowery. Kiedy właściciel zorientował się, że nie ma jednośladów, powiadomił o tym fakcie chodzieską Policję. 

Złodziej został szybko namierzony i zatrzymany. Policjantom udało się odzyskać wszystkie rowery. Jak się okazało, 37-latek był poszukiwany przez organy ścigania. Na domiar złego, podczas zatrzymania posiadał przy sobie środek odurzający w postaci marihuany. 

Mężczyzna usłyszał łącznie cztery zarzuty dotyczące kradzieży oraz posiadania substancji zabronionej. Wcześniej był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Za wejście w konflikt z prawem grozi mu do 5 lat więzienia.


To może Cię także zainteresować:
Warsztaty wielkanocne w Nietuszkowie
Inwestycje w komunikację
"Dwie z dróg" - wernisaż fotografii

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: policja.pl

Komentarze