Podsumowanie projektu realizowanego przez MOPS

09.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#projekt   #podsumowanie   #chodzież   

W październiku br. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chodzieży realizował projekt socjalny „Aktywni i świadomi na jesień, w zdrowym ciele- zdrowy duch”.

 

Projekt skierowany do mieszkańców Chodzieży w wieku 45-59, korzystających ze wsparcia tut. ośrodka został przeprowadzony z inicjatywy pracowników socjalnych Agnieszki Grams i Marity Pilarczyk.

Projekt polegał na przeprowadzeniu cyklu spotkań m.in z dietetykiem i trenerem. W ramach projektu odbył się spacer wokół Jeziora Miejskiego, zakończony wspólną herbatą i domowym ciastem na łonie natury. Celem projektu socjalnego było połączenie „przyjemnego z pożytecznym”, czyli aktywności fizycznej, integracji i rozmów.

- Pomysł pracowników socjalnych okazał się trafiony, spotkał się z pozytywnym odbiorem i zaangażowaniem uczestników, dlatego też planowane są kolejne spotkania podsumowują inicjatywę pracownicy MOPS.

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze