Podsumowanie działań „Prędkość”

02.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #prędkość   #kontrola   #powiat chodzieski   

W ubiegłym tygodniu na terenie powiatu chodzieskiego prowadzone były kolejne działania pod nazwą „Prędkość”. Na drogi skierowano większą liczbę patroli ruchu drogowego, które przede wszystkim zwracały uwagę na kierujących przekraczających prędkość, ale nie tylko.

 

Policjanci chodzieskiej „drogówki” w dniach od 26 do 28 lipca ujawnili ponad 80 wykroczeń w ruchu drogowym, z czego 73 dotyczyły przekraczania dopuszczalnej prędkości jazdy, 1 przekroczenie prędkości w obrębie przejść dla pieszych, 9 innych wykroczeń w ruchu drogowym. W każdym przypadku zatrzymywany do kontroli kierowca był karany niemałym mandatem. Podczas działań policjanci skontrolowali 112 pojazdów, zatrzymali 7 dowodów rejestracyjnych.

Zapewniamy, że policjanci będą bardzo aktywni, jeśli chodzi o naruszenia tego typu przepisów. Liczymy także w tej materii na pomoc innych uczestników ruchu drogowego.

Działania takie, jak te pokazują, że cały czas na naszych drogach nie brakuje osób bez wyobraźni. Kierowcy poruszają się zdecydowanie za szybko. Jak pokazują policyjne statystyki, to właśnie prędkość jest najpoważniejszą przyczyną wypadków drogowych, a te niosą za sobą ogromne ludzkie tragedie i cierpienia.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci z Margonina odnaleźli i zwrócili wartościową zgubę
Cudem wyszedł bez szwanku
Projekt "Bezpieczna Kobieta" zakończony

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: policja.pl

Komentarze