Piknik rodzinny wesołych smyków

19.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piknik   #przedszkole   #chodzież   

W czwartek 8 czerwca br. odbył się kolejny już Piknik Rodzinny w Niepublicznym Przedszkolu nr 3 „Wesoły Smyk" w Chodzieży.

 

- Impreza rozpoczęła się od tanecznych wariacji. Sił w tańcu w ogrodzie przedszkolnym mógł spróbować każdy. Zabawa była świetna zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pełną parą pracował grill, serwując kiełbaski. Kolejki ustawiały się także do malowania twarzy, błyszczących tatuaży, loterii fantowej oraz stoisk gastronomicznych. Fantastyczną zabawę zapewniła nam Grupa T z Torunia. Szalone pląsy przy muzyce, nauka układów tanecznych, pokaz mega baniek mydlanych, dmuchany zamek, wyścigi na dmuchanych konikach, wyścigi mega piłek - to atrakcje, które czekały na dzieci podczas pikniku - opowiadają organizatorzy pikniku.

Dodatkową atrakcją był pokaz sprzętu militarnego oraz możliwość zrobienia sobie zdjęć w Fotobudce. Odbyła się loteria piknikowa, w której każdy los wygrywał, ale wszyscy z niecierpkowością czekali na losowanie nagród głównych. Na festynie oprócz obecnych przedszkolaków bawili się również absolwenci, którzy już uczą się w szkołach podstawowych, a także maluchy, które do placówki przyjdą tuż po wakacjach.

- Rodzicom wszystkich grup za zaangażowanie, ofiarność bardzo dziękujemy. Pragniemy również podziękować sponsorom oraz firmom, na których wsparcie zawsze możemy liczyć. To dzięki Państwa pomocy udało nam się zorganizować tak wspaniałą imprezę - dodaje dyrekcja przedszkola.

 

To może Cię także zainteresować:
Strażacy podsumowali 2017 rok
Projekt "Bezpieczna Kobieta" zakończony
Rekordowy Bal Starosty

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze