Piknik dla rodzin zastępczych w Klotyldzinie

21.09.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piknik   #zabawa   #rodzina   #dziecko   #opiekun   #chodzież   

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chodzieży kolejny raz zorganizowało piknik dla najmłodszych dzieci i ich rodzin zastępczych.

 

W tym roku impreza plenerowa odbyła się dnia 30 sierpnia na terenie Alpakolandu w Klotyldzinie.

Podczas pikniku dzieci miały możliwość spotkać się bezpośrednio z alpakami i wszystkimi innymi zwierzątkami z zagrody. Mogły je karmić, głaskać, czesać oraz bawić się z nimi. Ponadto program zapewnił również jazdę konną. Wszyscy uczestnicy mieli także możliwość przejażdżki alpakowozem. Dla uczestników napoje przekazała hurtownia „Maxim” z Szamocina, a słodki poczęstunek zapewniły rodziny zastępcze. Dzięki uprzejmości sklepu „Profesor Zabawka” w Chodzieży najmłodsi mogli skorzystać z dmuchanego zamku oraz skosztować watę cukrową i popcorn. Imprezę uatrakcyjniły także upominki sponsorowane przez sklep „Benefis” w Chodzieży. 

Udział w pikniku umożliwił miłe i aktywne spędzanie czasu dzieciom i ich opiekunom, zintegrowanie funkcjonujących na terenie powiatu chodzieskiego rodzin zastępczych, a także promowanie idei rodzicielstwa zastępczego.To może Cię także zainteresować:
Złodziejka portfela w rękach Policji
Strażacy z JRG w Chodzieży otrzymali nowy samochód
Pożar sadzy w Chodzieży

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl | foto: powiat-chodzieski.pl

Komentarze