Otwarcie boiska sportowego w Sokołowie Budzyńskim

23.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #otwarcie   #boisko   #sokołowo budzyńskie   #budzyń   

W dniu 18 maja 2019 roku w Sokołowie Budzyńskim odbyło się oficjalne otwarcie boiska sportowego połączone z turniejem piłkarskim o puchar Wójta Gminy Budzyń, sołtysa sołectwa Sokołowo Budzyńskie oraz Prezesa Gminnego Zrzeszenia LZS.

 

Przygotowania do realizacji tej inwestycji rozpoczęły się w październiku 2017 roku. W marcu 2018 r. został złożony wniosek o dofinansowane w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 i Działania w ramach Osi Priorytetowej Rewitalizacja miast i ich dzielnic, terenów wiejskich, poprzemysłowych i powojskowych. Dla spełnienia wymogów formalnych wniosku, zostało podpisane stosowne porozumienie o partnerstwie z Powiatem Chodzieskim. Niestety tym razem nie otrzymano dofinansowania. Pomimo tego przystąpiono do realizacji zadania ogłaszając pod koniec maja 2018 roku postępowanie przetargowe. Po przeprowadzeniu oceny ofert i weryfikacji niezbędnych dokumentów wybrano jako najkorzystniejszą ofertę złożoną przez firmę TORAKOL Rajmund Zalewski z miejscowości Koszczały, gmina Dobre (okolice Inowrocławia). W dniu 5 lipca 2018 r. została podpisana umowa realizacyjna. Obiekt został wykonany i przekazany do użytkowania 16 listopada 2018 r. Łączna wartość wykonanych prac wyniosła 439 534,40 zł z tego 20 000,00 zł wynosił udział dofinansowania - dotacji celowej przekazanej przez Powiat Chodzieski.


To może Cię także zainteresować:
Z wizytą u pierwszej mieszkanki miasta Budzynia
XXI Sesja Rady Miejskiej w Budzyniu
Pożar domu jednorodzinnego w Sokołowie Budzyńskim

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: budzyn.pl

Komentarze