Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

17.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #chodzież   

W sobotę 11 marca 2017 r. w Stróżewie odbyły się odbyły się miejsko-gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

 

Uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze oraz drugie miejsce w poszczególnej grupie wiekowej awansowali do eliminacji na szczeblu powiatowym.

Należą do nich: Szkoła Podstawowa: I miejsce Kacper Łuczak- SP nr I w Chodzieży, II miejsce Adam Mantaj - SP w Oleśnicy. Gimnazjum: I miejsce Oskar Chutera- Miejskie Gimnazjum w Chodzieży, II miejsce Julia Srebny - OSP Stróżewo. Szkoła Ponadgimnazjalna: I miejsce Jakub Sarbinowski - OSP Stróżewo, II miejsce Kamil Jakubczak - ZSP im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży.

- Poza Oskarem Miejskie Gimnazjum reprezentowali Piort Waszak z klasy 3d, Jakub Wojtyniak z klasy 3d i Dorian Najdowski z klasy 1c., który zdobył trzecie miejsce w swojej kategorii - dodaje nauczyciel z gimnazjum.

Nagrody dla wszystkich uczestników ufundowali Gmina Miejska w Chodzieży i Gmina Chodzież oraz Centrum Ubezpieczeń i Finansów Magdalena Ubrańska. Turniej zorganizował i przeprowadził Zarząd miejsko-gminny ZOSP RP. Warto dodać, że zawody powiatowe odbędą się 25 marca w KP PSP w Chodzieży.

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze