Odpowie za posiadanie narkotyków

04.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #zatrzymany   #budzyń   

28 lutego policjanci w jednym z budzyńskich mieszkań ujawnili marihuanę. Narkotyk został zabezpieczony, a jej właściciel zatrzymany. Teraz za wejście w konflikt z prawem mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

 

W miniony czwartek policjanci z Komisariatu Policji w Margoninie weszli do jednego z mieszkań na terenie Budzynia. Posiadali informację, że mieszkający tam 19-latek może posiadać substancje zabronione. Przeprowadzone przeszukanie to potwierdziło. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech samochodów osobowych
Pijany holował pijanego
Kolizja betoniarki na drodze wojewódzkiej

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze