Odpowie za kradzież telefonu

26.01.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #złodziej   #kradzież   #telefon   #chodzież   

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież telefonu.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 25 stycznia w Chodzieży. Dwaj mężczyźni ćwiczyli w siłowni utworzonej w garażu jednego z nich, kiedy do środka wszedł znajomy właściciela obiektu. 25-letni mężczyzna po dłuższej chwili rozmowy, wykorzystując nieuwagę ćwiczących, zabrał ze stołu leżący tam telefon komórkowy i wyszedł. Kiedy właściciel telefonu zakończył trening i szykował się do wyjścia, zauważył, że ze stołu zniknęła jego własność. O fakcie natychmiast powiadomił chodzieską Policję. 

Policjantom szybko udało się znaleźć złodzieja i odzyskać skradziony łup. Z uwagi na jego stan nietrzeźwości, został on doprowadzony do jednostki Policji. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia.


To może Cię także zainteresować:
Śmiertelny wypadek na DK-11 w Chodzieży
Śliska droga przyczyną wypadku
Pogadanka o cyberzagrożeniach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP w Chodzieży

Komentarze