Nocne poszukiwania na wodzie

08.07.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #woda   #poszukiwania   #łódka   #laskowo   #szamocin   

30 czerwca o godz. 1:29 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży otrzymało zgłoszenie o wywróceniu łódki na jeziorze w miejscowości Laskowo. Kobieta dopłynęła do brzegu, natomiast nie było kontaktu z mężczyzną.

 

Na miejsce zadysponowano 3 zastępy z JRG w Chodzieży, Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z JRG nr 2 w Pile oraz 2 zastępy z OSP Szamocin. 

Na miejscu zdarzenia kobieta wskazał miejsce przewrócenia się łódki. Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia, oświetlili teren działań. Następnie zwodowali łodzie celem przeszukania akwenu wodnego. Podczas przeszukiwania jeziora Policja poinformowała, że poszukiwany mężczyzna odnalazł się. Mężczyzna znajdował się w wynajętym domku letniskowym. Ratownicy opatrzyli poszkodowanemu ranę głowy i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego.


To może Cię także zainteresować:
Groźny wypadek quadem
Woda zdatna do kąpieli
Potrącona osoba na moście kolejowym

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.psp.wlkp.pl | Opracowanie : mł. kpt. Artur Binkowski Zdjęcia: OSP Szamocin

Komentarze