Młodzież do Sejmiku!

12.04.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #młodzież   #sejmik   #chodzież   

1 kwietnia odbyły się powiatowe eliminacje do Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego. Uczniowie szkół: I Liceum Ogólnokształcącego im. św. Barbary, Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego oraz Zespołu Szkół im. Józefa Wybickiego w dwuosobowych zespołach zaprezentowali projekty na temat: „Korzyści płynące z członkostwa Polski w Unii Europejskiej na przykładzie Swojego Powiatu”.

 

Komisja wyłoniła jeden zwycięski zespół, są nim uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. św. Barbary w Chodzieży, którzy wywalczyli sobie prawo do reprezentowania powiatu i już 10 maja wezmą udział w sesji plenarnej w siedzibie Samorządu Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.


To może Cię także zainteresować:
Warsztaty wielkanocne w Nietuszkowie
Inwestycje w komunikację
"Dwie z dróg" - wernisaż fotografii

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl | foto: powiat-chodzieski.pl

Komentarze